Výsledky Nominací na DESKU ROKU ALLIANZ 2007

1202121669.jpg

01.02.2008

Tiskové zprávy

Výsledky Nominací na DESKU ROKU ALLIANZ 2007 byly dne 1.2. 2008 zveřejněny na tiskové konferenci v pražském divadle Hybernia. Již 9. února proběhne v pražském divadle Hybernia předávání cen za nejprodávanější hudební nosiče v ČR - DESKA ROKU Allianz 2007.

 
 

Tato událost prezentuje komerčně nejúspěšnější projekty českého hudebního průmyslu, které se zapsaly do povědomí široké veřejnosti.

Nominace na DESKU ROKU Allianz 2007 si můžete prohlédnout zde

Na základě prodejních statistik IFPI (Mezinárodní federace fonografického průmyslu) se ceny DESKY ROKU Allianz 2007 udílí v těchto kategoriích: Nejprodávanější debutové album interpretaObjev roku, Neprodávanější deska skupina, Nejprodávanější hudební video DVD a VHS, Nejprodávanější zahraniční hudební video DVD a VHS, Nejprodávanější deska – mluvené slovo, Nejprodávanější deska zpěvák, Nejprodávanější deska zpěvačka, Nejprodávanější deska zahraniční interpret, Nejprodávanější píseň na internetu, Nejhranější píseň českých rádií, Neprodávanější deska – Absolutní vítěz, Nejprodávanější píseň na internetu a Nejprodávanější interpret patnáctiletí (poslední dvě kategorie jsou nově zařazeny od akademického roku 2007).

Předání cen udělených v rámci DESKY ROKU Allianz 2007 bude 9.2. od 20.00 hodin v divadle Hybernia moderovat Petr Vondráček. Diváci se v přímém přenosu vysílání TV Prima a Radiožurnálu mohou těšit mj. na Lucii Bílou, Petra Koláře, Terezu Kerndlovou, Báru Zemanovou, Ewu Farnou, Wanastowi Vjecy, Desmod a další.

 
 
 

Realizace