Vyhlášení cen ANDĚL ALLIANZ 2007 ozdobí netradiční hudební dvojice!

1203118023.jpg

16.02.2008

Tiskové zprávy

Vyhlášení cen v rámci ankety za nejprodávanější hudební nosiče DESKA ROKU Allianz 2007, které se uskutečnilo 9. února v pražském divadle Hybernia, se vydařilo nejen podle organizátorů akce, ale také dle názorů diváků přítomných přímo v sále nebo u televizních obrazovek.

 
 

Vysokého ohodnocení se dostalo všem přítomným hudebním hostům (namátkou K. Gott, L. Bílá, P.Bende, E. Farna, B. Zemanová, W. Vjecy, ad.), stejně jako moderátorovi večera Petru Vondráčkovi.

Po DESCE ROKU Allianz 2007 se již pořádající agentura PETARDA PRODUCTION pilně připravuje na další související akci. Výroční ceny Akademie populární hudby ANDĚL Allianz 2007 se budou předávat již 3. dubna v noblesním a impozantním prostředí O2 Arény (dříve SAZKA Aréna) v Praze. Slavnostní ceremoniál proběhne od 20.00 hodin v přímém přenosu za asistence kamer České televize a mikrofonů ČRo1 Radiožurnálu. Mezi pozvanými hosty nebudou při vyhlášení cen ANDĚL Allianz 2007 chybět např. Karel Gott, Lucie Bílá, Petr Kolář + Ivan Tássler, Ewa Farna, Kryštof, Aneta Langerová, Čechomor + Zuzana Smetanová, Chinaski a mnozí další, včetně speciálního hosta ze zahraničí. Vstupenky na ceny APH jsou již v prodeji, zájemci je zakoupí v obvyklých předprodejích za 250,- (k sezení) a 200,-Kč (stání).

Stejně jako v letech předešlých, i letos budou v rámci cen Akademie populární hudby ANDĚL Allianz 2007 uděleny Žánrové ceny. Stane se tak v sobotu 29. března v přímém přenosu pořadu Noc s Andělem na ČT2. Od 30. března bude v Praze konat Andělský týden, kdy ve vybraných klubech zazní hudba mnoha žánrů. Žánrové ceny, o jejichž nominacích rozhodují odborné sekce APH, se udělují v následujících kategoriích: Ska & reggae, R´n´B & Hip hop, Folk & country, Jazz & blues, Hard & heavy, World music, Alternativní a nezávislá scéna, Hudební web roku.

Na základě výborné a osvědčené kooperace z předešlých let, bude i letos PETARDA PRODUCTION, a.s. pokračovat ve spolupráci s Generálním partnerem Desky roku i Výročních cen APH – pojišťovnou ALLIANZ, a.s.

 
 
 

Realizace