Deska roku Allianz 2007 s hudebními hvězdami!

1201085030.jpg

23.01.2008

Tiskové zprávy

Již 9. února proběhne v noblesním prostředí pražského divadla Hybernia předávání cen za nejprodávanější hudební nosiče v ČR - DESKA ROKU Allianz 2007. Tato událost prezentuje komerčně nejúspěšnější projekty českého hudebního průmyslu, které se zapsaly do povědomí široké veřejnosti. V průběhu posledních let se stalo pravidlem, že se komerční úspěch velice často snoubí s profesionální kvalitou.

 
 

Na základě prodejních statistik IFPI (Mezinárodní federace fonografického průmyslu) se ceny DESKY ROKU Allianz 2007 udílí v těchto kategoriích: Nejprodávanější debutové album interpretaObjev roku, Neprodávanější deska skupina, Nejprodávanější hudební video DVD a VHS, Nejprodávanější zahraniční hudební video DVD a VHS, Nejprodávanější deska – mluvené slovo, Nejprodávanější deska zpěvák, Nejprodávanější deska zpěvačka, Nejprodávanější deska zahraniční interpret, Nejprodávanější píseň na internetu, Nejhranější píseň českých rádií, Neprodávanější deska – Absolutní vítěz, Nejprodávanější píseň na internetu a Nejprodávanější interpret patnáctiletí (poslední dvě kategorie jsou nově zařazeny od akademického roku 2007).

Předání cen udělených v rámci DESKY ROKU Allianz 2007 bude 9.2. od 20.00 hodin v divadle Hybernia moderovat Petr Vondráček. Diváci se v přímém přenosu vysílání TV Prima a Radiožurnálu mohou těšit mj. na Lucii Bílou, Petra Koláře, Terezu Kerndlovou, Báru Zemanovou, Ewu Farnou, Wanastowi Vjecy, Desmod a další.

Na základě výborné a osvědčené kooperace z předešlých let, bude i letos PETARDA PRODUCTION, a.s. pokračovat ve spolupráci s Generálním partnerem Desky roku i Výročních cen APHpojišťovnou ALLIANZ, a.s.

 
 
 

Realizace